Saaremaa ralli võitsid tänavused Eesti meistrid Georg Gross – Raigo Mõlder

WRC autol sõitnud Gross – Mõlder võitsid kõik 13 kiiruskatset Neljaveolise autoga debüüdi teinud Poom – Järveoja absoluutarvestuse teised Selgusid kõikide klasside tänavused Eesti autoralli meistrid 52.Saaremaa rallile startinud 156 võistluspaarist...

WRC autol sõitnud Gross – Mõlder võitsid kõik 13 kiiruskatset Neljaveolise autoga debüüdi teinud Poom – Järveoja absoluutarvestuse teised Selgusid kõikide klasside tänavused Eesti autoralli meistrid 52.Saaremaa rallile startinud 156 võistluspaarist finišeeris 93 Eesti autoralli meistrivõistluste viimane etapp, Saaremaa ralli, jätkus laupäeval kümne kiiruskatsega, mille hulgas läbiti kahel korral ka Saaremaa klassikud Kaugatoma ja Undva. […]

The post Saaremaa ralli võitsid tänavused Eesti meistrid Georg Gross – Raigo Mõlder appeared first on Ralli.ee.